הדגמים היחודים של הסיגריות האלקטרוניות מתוכננים בצרפת ומיוצרים בסין תחת השגחה קפדנית של מומחים ולפי דרישות תו תקן אירופאי.

מתוכננים בפריז על ידי רוקחי בשמים מצוינים, עונים לדרישות של ISO 22000, הנוזלים שלנו בדוקים להנאתכם בהתחשבות בבריאותכם. הם מורכבים מפרופילן גליקול וגליצרין צמחי באיכות של תעשיית התרופות, עם ניחוחות טבעיים או מלאכותיים באיכות של תעשיית המזון ובניקוטין במינון מ0 מ"ג עד 16 מ"ג. הטעמים שלנו מובטחים ללא דיאצטיל, פרבן ואמברוקס. בואו להכיר את האיזון המ...

מתוכננים בפריז על ידי רוקחי בשמים מצוינים, עונים לדרישות של ISO 22000, הנוזלים שלנו בדוקים להנאתכם בהתחשבות בבריאותכם. הם מורכבים מפרופילן גליקול וגליצרין צמחי באיכות של תעשיית התרופות, עם ניחוחות טבעיים או מלאכותיים באיכות של תעשיית המזון ובניקוטין במינון מ0 מ"ג עד 16 מ"ג. הטעמים שלנו מובטחים ללא דיאצטיל, פרבן ואמברוקס. בואו להכיר את האיזון המושלם של ה 53 טעמים ייחודים של J 100% תוצרת צרפת. אדים עשירים, נדיבים ועדינים שמעורר את התיאבון ומזמין לנסיעה...כל הנוזלים שלנו זמינים בצנצנות של 10 מ"ל עם מינונים שונים לבחירה. תגלו את הקולקציות הייחודיות!

More »
Showing 1 - 9 of 94 items
TOP
Product successfully added to the product comparison!